Çiyan İlaçlama

Çiyan İlaçlama, Çiyan ne yer, Çiyan nerede yaşar, Çiyan nereden gelir, Çiyan nasıl beslenir

Çiyan, Çiyan İlaçlama, Çiyan ne yer, Çiyan nerede yaşar, Çiyan nereden gelir, Çiyan nasıl beslenir, Çiyan nasıl ilaçlanır, ciyan ilaçlama, Çiyan nasıl ürer


Çiyan eklem bacaklı bir hayvandır ve aynı zamanda çok zehirlidir. Vücutlarının alt kısımlarında bir çok ayak bulunan çiyanların ayak ucları zehirlidir. Vücut yapıları uzun ve bölmeler halinde olan çiyanlar genellikle 20-30 cm arasında değişen boylara sahiptirler. Çiyan türlerine ve yaşam alanlarına göre değişen etkili zehre sahiptir. Bazı çiyan türleri insanlar ve hayvanları soktuğunda zehirlerken, bazı çiyan türleri ise daha ciddi zararlar vererek insanları ve hayvanları öldürebilir. Çiyan haşeresi yine türüne ve yaşadığı yere bağlı olarak farklı boyda ve renklerde görülebilir. Çiyan genellikle geceleri aktif olur ve beslenmesini genellikle gece yapar. Gündüzleri ise kenar kuytu köşelerde saklanarak geçirir. İlkbahar ve sonbahar mevsiminde yuvaları su altında kalınca evere ve iş yerlerine kadar girebilen çiyan böcekleri çok tehlikelidir. Çiyanlar üreme işlevini yumurtlama yöntemi ile yapar. Ev ve iş yerlerinde çiyan görülmesi durumunda kesinlikele ferdi mücadele etmeyip, mutlaka uzman bir böcek ilaçlama şirketinden çiyan ilaçlama konusunda yardım istenmelidir. Deniz ilaçlama şirketimiz, çiyan ilaçlama konusunda haftanın her günü ve günü her saati hizmet vermektedir.Kocaelindeki ilaçlama firmaları bu konuda hizmet vermektedir.


1-Çiyan insanı ısırırmı
Çiyan insanı ısırabilir, Tropikal ve sıcak iklimde yaşayan çıyan türleri, oldukça etkili zehre sahiptir. Yaklaşmak, dokunmak tehlikeli olur.

2-Çiyan ilaçlama nasıl yapılır
Çiyan ilaçlaması yapmak için ilaçlama hizmetlerimizden yararlanınız. Çiyan ilaçlamakta kullanılan ilaçlar, sıvı ilaçlar olmalıdır. Böcek ilaçlama işlemlerini yaparken her ayrıntıya dikkat edilmeli, ilaçlama yapmayı bilmeyen insanlar ilaçlama yapmamalıdır.

3-Çiyan zehirlimidir
Çiyan, zehirli haşere türlerinden bir tanesidir, dokunmak tehlikelidir. Çıyan zehrini ayak kısımlarında bulundurur. Avını etkisiz hale getirmek için, zehrini kullanır.

4-Çiyan nasıl beslenir
Çiyan etçil beslenme yapan bir böcektir. Avını zehirler, etkisiz hale getirir. Avının iç organlarını, enzimleri ile eritir, emerek beslenir.

5-Çiyan nerden gelir
Çiyan ev içine, saklanmak, besin aramak, sıcak havadan kaçmak amacı ile gelir. Evde çiyan varsa acil ilaçlama yaptırmak doğru olacaktır.
pire ilaçlama iletişim

BİZE ULAŞIN

Her türlü böcek ilaçlama hizmeti için bizi arayın.

İstanbul /Avrupa: (0212) 451 0 983

İstanbul / Asya: (0216) 337 7 666

Kocaeli: (0262) 325 3 428

Gebze: (0262) 641 98 72

İzmir: (0232) 445 3 479

 

 

 


Pire İlaçlama Servisi
Etiketler: ağaç kurdu hakkında bilgi karınca ilaçlama izmit kalorifer böceği ilaçlama izmir ağaç kurdu mücadelesi nasıl olur kene hastalığı pireler çıyan hakkında bilgi çıyan ilaçlama servisleri ilaç markaları mayt ekonomik fiyatlara kalorifer böceği ilaçlama Böcek ilacı ile fare ilacının arasında ne fark vardır evde gümüş böceği bit nasıl temizlenir fare çeşitleri hamam böceği ilaçlama izmir akrep nasıl doğurur akrep ilaçlama istanbul en ucuz tespih böceği ilaçlama bal arısı kalorifer böceği ilaçları evde çıyan çiyan böceği sivrisinek ilaçlama izmit mite ilaçlama şirketleri pire çeşitleri gümüş böceği ilaçlama şirketleri hamam böceği ısırır mı sivrisinek ilaçlama şirketleri gümüş böceği ilaçlama istanbul

Haberler Haberler

Site MapCopyright © 2009 Deniz İlaçlama