Çiyan İlaçlama

Çiyan İlaçlama, Çiyan ne yer, Çiyan nerede yaşar, Çiyan nereden gelir, Çiyan nasıl beslenir

Çiyan, Çiyan İlaçlama, Çiyan ne yer, Çiyan nerede yaşar, Çiyan nereden gelir, Çiyan nasıl beslenir, Çiyan nasıl ilaçlanır, ciyan ilaçlama, Çiyan nasıl ürer


Çiyan eklem bacaklı bir hayvandır ve aynı zamanda çok zehirlidir. Vücutlarının alt kısımlarında bir çok ayak bulunan çiyanların ayak ucları zehirlidir. Vücut yapıları uzun ve bölmeler halinde olan çiyanlar genellikle 20-30 cm arasında değişen boylara sahiptirler. Çiyan türlerine ve yaşam alanlarına göre değişen etkili zehre sahiptir. Bazı çiyan türleri insanlar ve hayvanları soktuğunda zehirlerken, bazı çiyan türleri ise daha ciddi zararlar vererek insanları ve hayvanları öldürebilir. Çiyan haşeresi yine türüne ve yaşadığı yere bağlı olarak farklı boyda ve renklerde görülebilir. Çiyan genellikle geceleri aktif olur ve beslenmesini genellikle gece yapar. Gündüzleri ise kenar kuytu köşelerde saklanarak geçirir. İlkbahar ve sonbahar mevsiminde yuvaları su altında kalınca evere ve iş yerlerine kadar girebilen çiyan böcekleri çok tehlikelidir. Çiyanlar üreme işlevini yumurtlama yöntemi ile yapar. Ev ve iş yerlerinde çiyan görülmesi durumunda kesinlikele ferdi mücadele etmeyip, mutlaka uzman bir böcek ilaçlama şirketinden çiyan ilaçlama konusunda yardım istenmelidir. Deniz ilaçlama şirketimiz, çiyan ilaçlama konusunda haftanın her günü ve günü her saati hizmet vermektedir.Kocaelindeki ilaçlama firmaları bu konuda hizmet vermektedir.


1-Çiyan insanı ısırırmı
Çiyan insanı ısırabilir, Tropikal ve sıcak iklimde yaşayan çıyan türleri, oldukça etkili zehre sahiptir. Yaklaşmak, dokunmak tehlikeli olur.

2-Çiyan ilaçlama nasıl yapılır
Çiyan ilaçlaması yapmak için ilaçlama hizmetlerimizden yararlanınız. Çiyan ilaçlamakta kullanılan ilaçlar, sıvı ilaçlar olmalıdır. Böcek ilaçlama işlemlerini yaparken her ayrıntıya dikkat edilmeli, ilaçlama yapmayı bilmeyen insanlar ilaçlama yapmamalıdır.

3-Çiyan zehirlimidir
Çiyan, zehirli haşere türlerinden bir tanesidir, dokunmak tehlikelidir. Çıyan zehrini ayak kısımlarında bulundurur. Avını etkisiz hale getirmek için, zehrini kullanır.

4-Çiyan nasıl beslenir
Çiyan etçil beslenme yapan bir böcektir. Avını zehirler, etkisiz hale getirir. Avının iç organlarını, enzimleri ile eritir, emerek beslenir.

5-Çiyan nerden gelir
Çiyan ev içine, saklanmak, besin aramak, sıcak havadan kaçmak amacı ile gelir. Evde çiyan varsa acil ilaçlama yaptırmak doğru olacaktır.
pire ilaçlama iletişim

BİZE ULAŞIN

Her türlü böcek ilaçlama hizmeti için bizi arayın.

İstanbul /Avrupa: (0212) 451 0 983

İstanbul / Asya: (0216) 337 7 666

Kocaeli: (0262) 325 3 428

Gebze: (0262) 641 98 72

İzmir: (0232) 445 3 479

 

 

 


Pire İlaçlama Servisi
Etiketler: gümüş böceği nasıl yok edilir kırkayaklarla nasıl mücadele edilir yaban arısı haşere ilaçlaması kene ilaçlama yılan ilaçlama şirketi akar türleri sivrisinek mücadelesi böcek ilacı isimleri en ucuz bit ilaçlama çiyanlardan kaç tane ayak olur fare yok etmek kertenkele böcekleri kalorifer böceği ilaçlama ekonomik fiyatlara çekirge ilaçlama sinek pisliği çıyan ile mücadele ağaç kurdu nerede bulunur salyangoz ilaçlaması salyangoz üremesi sümüklü böcek ısırır mı kalorifer böceği nerede yaşar kulağakaçan böceği zehirli mi kene nerde yaşar uygun fiyatlara çiyan ilaçlama bitten bulaşan hastalıklar sivrisinek ilaçları uygun fiyatlara kertenkele ilaçlama uygun fiyatlara mite ilaçlama evde akar

Haberler Haberler

Site MapCopyright © 2009 Deniz İlaçlama